Aan de slag
7 tips voor plezier in eigen tuin
Je tuin is de perfecte speeltuin. Je maakt hem zo groot of zo klein als je zelf wilt en je kan aan de slag met recuperatie materialen. Mooi weer op komst? Doe dan zeker een leuk idee op om met z'n allen aan de slag te gaan. Misschien haal je niet enkel nuttige insecten in je tuin maar ook enkele kabouters.
Wapen je tuin tegen droge periodes met mulch
Onze zomers worden warmer en warmer en we krijgen te maken met langere droogteperiodes. Aangezien water ook steeds schaarster wordt zetten we jullie graag aan het werk met enkele preventieve tips. Een handig wapen in deze strijd is mulch. Haal die versnipperaar maar boven of ga op zoek in de handel naar verschillende mulch producten.
Nestmateriaal voor vogels
Spreid de vogels hun bedje
In het voorjaar kan je vogels lokken om ze aan te moedigen een broedplaats te starten in jouw tuin.
Maak een vlinderhuisje
Je komt niet alle dagen vlinders tegen. De meeste soorten vliegen pas bij temperaturen boven de 18°C en bij vrij windstil weer. Wanneer je de algemene raadgevingen voor diervriendelijk tuinieren volgt, maak je jouw tuin ook vlindervriendelijker.